+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Janosika 5A, 85-794 Bydgoszcz Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Obrzezanie operacja stulejki Bydgoszcz cena 1200 zł

  Obrzezanie operacja stulejki Bydgoszcz cena 1200 zł

  Obrzezanie czyli usuwanie stulejki, odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Efekty zabiegu obrzezania widoczne są zaraz po jego wykonaniu. W każdym przypadku lekarz przeprowadza kwalifikację do określonego zabiegu podczas konsultacji.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Obrzezanie - Operacja stulejki Bydgoszcz

  • Home
  • Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowa operacja stulejki Bydgoszcz

  Mianem stulejki określa się stan u mężczyzny, kiedy z żołędzia jego penisa bardzo utrudnione jest zsuwanie napletka lub jest to całkowicie niemożliwe. Tym samym, w przypadku bardziej zaawansowanych zmian, żołądź jest niewidoczny, zarówno kiedy prącie znajduje się w stanie spoczynku, jak i kiedy mężczyzna doznaje erekcji. Problem ten może spotkać każdego mężczyznę w każdym wieku. Dotyka on zarówno młodszych chłopców, jak i dorosłych. Stulejka nie jest defektem jedynie kosmetycznym, ale przede wszystkim generuje duże problemy zdrowotne. Jest ona powodem odczuwania bólu i dyskomfortu, co można zniwelować poprzez właśnie zabieg laserowy lub ingerencję chirurgiczną. Ingerencja medyczna jest szczególnie konieczna w momencie kiedy przerostowi napletka towarzyszą także stany zapalne, co może skutkować poważniejszymi skutkami ubocznymi. W trakcie takich działań zwykle poszerza się napletek, jednak konieczne może okazać się jego częściowe, a w skrajnych przypadkach nawet całkowite usunięcie. Dzięki temu mężczyzna może prawidłowo zadbać o higienę swoich miejsc intymnych.

  Stulejka może wywoływać zaburzenia w oddawaniu moczu, utrudniać odpowiednią higienę i współżycie seksualne.

  Jakie wskazania ma operacja stulejki Bydgoszcz?

  Laserowe usunięcie bądź korekta stulejki może okazać się konieczna, jeżeli mężczyzna zaobserwuje u siebie następujące objawy:

  • wyczuwalny nieprzyjemny zapach w okolicy penisa: jest to dość częsty problem, spowodowany zazwyczaj z braku możliwości utrzymania właściwej higieny w okolicach intymnych. Pacjentom, którzy borykają się z problemem jakim jest stulejka, podczas higieny może towarzyszyć bardzo silny ból. Z tego właśnie powodu dokładne umycie okolic intymnych staje się niemożliwe. Dodatkowo pod napletkiem zaczyna zalegać wydzielina, wydzielająca nieprzyjemny zapach.
  • często powracające stany zapalne prącia: jest to dość częsty i bardzo poważny problem, którego nie powinno się bagatelizować. Ignorowanie stanów zapalnych może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Chodzi tutaj o pojawienie się zaawansowanego zakażenia dróg moczowych, które z czasem może przerodzić się nawet w stan przedrakowy, a w konsekwencji w poważną zmianę nowotworową.
  • problemy z załatwianiem się (oddawaniem moczu) w zaawansowanym stadium zwężenie w znaczny sposób utrudnia oddawanie moczu. Powoduje to nie tylko duży dyskomfort, lecz również stanowi poważne zagrożeniem dla zdrowia mężczyzny, ponieważ mocz, który nie zostanie wydalony, może w późniejszym czasie zalegać pod napletkiem,
  • silny ból podczas współżycia: ból wynikający ze stulejki może być tak silny, że najczęściej zupełnie uniemożliwia kontakty seksualne,
  • problemy natury psychologicznej: tego typu problemy wynikają najczęściej z występujących problemów natury seksualnej. Frustracje, zaburzenia nerwicowe, a w konsekwencji nawet depresja powoduje z czasem odbycie konsultacji u psychologa, bądź terapeuty.
  • problemy zdrowotne partnerki: według badań wynika, że kobiety, które współżyją z mężczyzną, borykającym się ze stulejką, znacznie częściej zapadają na raka szyjki macicy.

  Najlepszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem na wyżej wymienione problemy jest zabieg stulejki z wykorzystaniem lasera. W zależności od tego, z jak zaawansowanym problemem ze stulejką mamy do czynienia, można wykonać ten zabieg na dwa sposoby:

  1. poszerzenie ujścia napletka (stulejka częściowa)
  2. lub zabieg obrzezania, czyli całkowitego usunięcia napletka.

  Zabieg usunięcia stulejki Bydgoszcz – jakie są przyczyny powstawania stulejki?

  Stulejka u osób dorosłych jest najczęściej spowodowana stanem zapalnym lub nieodpowiednią higieną miejsc intymnych. Podczas gdy pod napletkiem gromadzi się wydzielina (maź), czyli mastka, i nie jest ona systematycznie usuwana podczas kąpieli, może z czasem twardnieć i powodować podrażnienie a w rezultacie nawet stan zapalny napletka. Nagromadzona maź również nieprzyjemnie pachnie. Aktywne zapalenie poprzez obrzęk powoduje sztywność napletka, następnie tworzą się zwłóknienia i zwęża się otwór napletka. Przewlekłe lub nawracające stany zapalne poprzez napięcie (czy to przez odciąganie napletka „na siłę”, czy erekcje) mogą zaostrzać włóknienia i prowadzić do stulejki, a nawet zgorzeli.

  Jak przebiega zabieg stulejki Bydgoszcz i jakie niesie ze sobą korzyści?

  Usuwanie stulejki odbywa się z zastosowaniem tego samego lasera, co w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej. W tym przypadku jednak jest on wykorzystywany jako swoisty typ skalpela lub nożyc, przy czym nie ma się czego obawiać - sam zabieg jest mało inwazyjny i całkowicie bezpieczny. Pozostałe czynności wykonywane w trakcie zabiegu są niemalże identyczne. Podczas laserowego leczenia stulejki, zarówno skóra, jak i tkanka podskórna przecinana jest laserem, dzięki czemu równocześnie dochodzi do zamknięcia naczyń krwionośnych (Pacjent nie krwawi podczas zabiegu). Tym samym, zmniejsza się ryzyko powstania krwiaka, a obrzęk pooperacyjny szybciej ustępuje i jest mniejszy w porównaniu do tych, które pojawiają się po tradycyjnej metodzie chirurgicznej. Inne atuty laseroterapii, które warto wyszczególnić to: zminimalizowanie pooperacyjnych dolegliwości, większa równomierność rany, a także mniejsza widoczność późniejszej blizny, która jest bardziej gładka i mniejsza niż po ingerencji skalpelem....

  Mimo, iż sama nazwa „laserowe usuwanie stulejki” może wydawać się skomplikowana i może być wstydliwą sprawą, nie ma się czego bać, ani wstydzić. Lekarz jest po to, aby pomagać i w profesjonalnych gabinetach medycznych uczyni wszystko, aby Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. W trosce o dobro danej osoby podaje mu się znieczulenie miejscowe, a cała procedura medyczna wykonywana jest w gabinecie zabiegowym. Tuż po zakończeniu działań medycznych, Pacjent może wrócić do domu.

  Operacja stulejki Bydgoszcz – możliwe przeciwwskazania

  Podstawą do zakwalifikowania danego Pacjenta do zabiegu laseroterapii stulejki jest pomyślne odbycie kwalifikacji zabiegowej podczas konsultacji medycznej z lekarzem, który bada daną osobę i weryfikuje stan jego napletka.

  Usuwanie stulejki, tak jak innych zmian skórnych, zaliczane jest do zabiegów i jak każdy inny zabieg, tak i w tym przypadku istnieje obowiązek wykluczenia potencjalnych przeciwwskazań. Zalicza się do nich:

  • Choroby nerek i wątroby,
  • Nieprawidłowości krzepliwości krwi,
  • Infekcje i stany zapalne,
  • Choroby onkologiczne,
  • Niepełnoletność,
  • Cukrzyca,
  • Przyjmowanie poszczególnych medykamentów,
  • Skaleczenia i inne przerwania skóry.

  Usuwanie stulejki, a bezpieczeństwo podczas zabiegu

  Leczenie stulejki metodą laserową jest nie tylko bezpieczne, lecz również bardzo szybkie i całkowicie bezbolesne. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Możliwość wykonania zabiegu występuje u Pacjentów w każdym wieku. Po wykonaniu zabiegu laserowego usuwania stulejki niemalże natychmiast możliwy jest powrót do codziennych zajęć i obowiązków. Chociaż jest to stosunkowo nieskomplikowana procedura, to wymaga od osoby, która przeprowadza zabieg wyjątkowo dużej precyzji. Dlatego też warto skorzystać z usług dobrego, doświadczonego lekarza.

  Obrzezanie to zabieg, który pozwala na poprawę komfortu życia osób, które borykają się z problemem stulejki. Już dziś skontaktuj się z naszą placówką i popraw jakość swojego życia w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Cennik

  Operacja stulejki Cena
  Obrzezanie - usuwanie stulejki 1200,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Co to jest stulejka? +
  Stulejka jest efektem zwężenia napletka, przez co odciągnięcie go od żołędzi penisa jest niemożliwe lub utrudnione. Stanowi ona popularny defekt anatomiczny. Może mieć ona swoje podłoże na tle wrodzonym, jak i nabytym.
  3. Jakie są konsekwencje zdrowotne posiadanej stulejki? +
  Stulejka powoduje ból, dyskomfort, utrudnia zachowanie miejsc intymnych w czystości, zaburza funkcje seksualne, a także generuje problemy natury emocjonalnej i psychicznej, takie jak niezadowolenie z siebie, kompleksy, brak satysfakcji z życia erotycznego. Nieleczona stulejka jest groźna dla zdrowia, jest powodem stale nawracających infekcji intymnych, które mogą także dotknąć partnerki takiego mężczyzny. Inne konsekwencje zdrowotne to: pieczenie, utrudnione oddawanie moczu, zaczerwienienie prącia, ryzyko powstania martwicy, ponieważ może dojść do uwięzienia napletka w rowku zażołędziowym, czego konsekwencją jest właśnie wspomniana już martwica członka.
  5. Jak wygląda stulejka u dziecka? +
  U chłopców przed ukończeniem trzeciego roku życia stulejka jest całkowicie normalna i całkowicie niegroźna. Ich napletek jest przyklejony do żołędzi dzięki specjalnej wydzielinie tłuszczowej, która wraz z upływem czasu wypłukuje się i przed ukończeniem trzeciego roku życia powinna samoistnie zaniknąć w całości. Tym samym, napletek do tego czasu powinien zacząć zsuwać się z żołędzi. Jeżeli tak się nie stanie, nie powinno się na siłę samodzielnie napletek zsuwać, ponieważ spowoduje to duży ból i dyskomfort.
  7. Jakie są rodzaje stulejki? +
  Stulejka może mieć swoje podłoże wrodzone, spowodowane uwarunkowaniami fizjologicznymi i genetycznymi, takie jak mutacje genowe. Może być także efektem czynników nabytych. U osób dorosłych jest ona zwykle wywołana przez stan zapalny lub niewystarczającą higienę. Pod napletkiem gromadzi się wydzielina, która w momencie nieregularnego oczyszczania zaczyna twardnieć, przez co wywołuje podrażnienie, obrzęk, a także stan zapalny.
  9. Jakie mogą być powody pojawienia się stulejki? +
  Stulejka pojawia się w momencie, kiedy:
  • Zaniedbano higienę miejsc intymnych, zarówno na etapie dzieciństwa, jak i w życiu dorosłym,
  • Pojawiły się stany zapalne napletka, często nawracające,
  • U Pacjenta rozwinęła się cukrzyca i nie została wyregulowana,
  • Doszło do urazu prącia,
  • U Pacjenta rozwinęły się poszczególne choroby dermatologiczne,
  • Doszło do przewlekłego cewnikowania prącia.
  11. Jak rozpoznać stulejkę? +
  Pierwszym, podstawowym, objawem stulejki jest brak możliwości odsunięcia napletka od żołędzi prącia. Jest to tzw. stulejka całkowita. Wyróżnia się także stulejkę częściową, gdzie napletek można zsunąć do rowka zażołędziowego. Inne czynniki wskazujące na obecność stulejki to: ból przy odsuwaniu napletka, nieprzyjemne, bolesne współżycie. Częste są także infekcje bakteryjne, którym towarzyszy wydzielanie się ropy. Pojawia się wtedy charakterystyczny, nieprzyjemny zapach.
  2. Jakie skutki dotykają mężczyzn z nieusuniętą stulejką? +
  W tym temacie należy wskazać na zakażenia bakteryjne, które rozwijają się pod napletkiem. Pod nim gromadzą się pozostałości moczu oraz nasienia, a także złuszczony naskórek. Są to idealne warunki sprzyjające namnażaniu się bakterii wywołujących zakażenia. W ten sposób łatwo nabawić się zakażenia dróg moczowych, a także poważnych chorób nerek. Duże zagrożenie stanowi w tym temacie bezpłodność, do której może dojść w wyniku infekcji nasienia. Uznaje się, że najpoważniejszym stanem chorobowym wywołanym przez stulejkę jest martwica prącia, a także rozwój choroby nowotworowej. Inną, nieprzyjemną konsekwencją stulejki jest powstanie załupka, czyli stanu, gdzie po odprowadzeniu napletka z żołędzi nie jest możliwe ponowne jego nasunięcie. Konsekwencje stulejki odczuwają także partnerki mężczyzn dotkniętych tym problemem. Mają one większe szanse na ryzyko rozwoju zakażeń dróg moczowych, stanów zapalnych szyjki macicy, a nawet nowotworu.
  4. Jakie są korzyści wyleczenia stulejki? +
  Usunięcie stulejki ma liczne zalety, a do najważniejszych zalicza się:
  • Poprawa jakości zbliżeń erotycznych,
  • Wyeliminowania nawrotów stanów zapalnych członka,
  • Ograniczenie namnażania się bakterii pod napletkiem,
  • Zwiększenie jakości nasienia,
  • Wyeliminowanie fizycznych ograniczeń,
  • Poprawa jakości życia związana ze zniesieniem odczuć bólowych i dyskomfortu,
  • Poprawę samopoczucia psychicznego, w tym wyeliminowanie kompleksów,
  • Zmniejszenie ryzyka zakażenia partnerki infekcją bakteryjną.
  6. Jakie są przeciwskazania do zabiegu? +
  Usuwanie stulejki, tak jak innych zmian skórnych, zaliczane jest do zabiegów i jak każdy inny zabieg, tak i w tym przypadku istnieje obowiązek wykluczenia potencjalnych przeciwwskazań. Zalicza się do nich:
  • Choroby nerek i wątroby,
  • Nieprawidłowości krzepliwości krwi,
  • Infekcje i stany zapalne,
  • Choroby onkologiczne,
  • Niepełnoletność,
  • Cukrzyca,
  • Przyjmowanie poszczególnych medykamentów,
  • Skaleczenia i inne przerwania skóry.
  8. Ile czasu trwa zabieg? +
  O ostatecznym czasie trwania zabiegu decyduje lekarz, przy czym zazwyczaj sięga on około półtorej godziny.
  10. Opis zabiegu i korzyści dla Pacjenta +
  Urządzenie laserowe w tym przypadku można porównać do bardziej nowoczesnej formy skalpela lub nożyc, przy czym czynności, jakie wykonuje lekarz podczas zabiegu są praktycznie takie same, jak w przypadku innych procedur medycznych, które mają swoje zastosowanie w medycynie estetycznej.

  Urządzenie laserowe w tym przypadku można porównać do bardziej nowoczesnej formy skalpela lub nożyc, przy czym czynności, jakie wykonuje lekarz podczas zabiegu są praktycznie takie same, jak w przypadku innych procedur medycznych, które mają swoje zastosowanie w medycynie estetycznej.
  12. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena obrzezania - operacji stulejki w Krakowie to 1200zł.