+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Janosika 5A, 85-794 Bydgoszcz Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Liposukcja laserowa Bydgoszcz cena 4500 zł

  Liposukcja laserowa Bydgoszcz cena 4500 zł

  Liposukcja laserowa to nowoczesny i małoinwazyjny zabieg, którego głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie sylwetki. Liposukcja laserowa przeprowadzana jest po wykonaniu znieczulenia miejscowego. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od partii ciała, która jest mu poddawana.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Liposukcja laserowa Bydgoszcz

  • Home
  • Liposukcja laserowa

  Lipoliza laserowa Bydgoszcz – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

  Lipoliza laserowa jest to nowoczesna, mało inwazyjna i całkowicie bezbolesna procedura medyczna, która pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i wymodelować ciało za pomocą współczesnych rozwiązań technologicznych, jakim jest laser i jego moc. Obecnie stanowi ona nowy standard w medycynie estetycznej. Działanie takiego urządzenia można opisać jako wykorzystanie selektywnej interakcji między tkanką tłuszczową, a emitowaną wiązką energii. Po przebytym zabiegu Pacjent odczuwa wyraźną różnicę w swojej sylwetce dzięki zmniejszeniu ilości w nadmiernej tkance tłuszczowej, szczególnie w tych miejscach, które są oporne na działanie ćwiczeń fizycznych i zdrowej, zbilansowanej diety, do których zalicza się:

  • Twarz i szyja – za pomocą ingerencji lipolizy laserowej można wymodelować w odpowiedni sposób kształt i owal twarzy, dzięki np. likwidacji drugiego podbródka lub zmniejszeniu policzków,
  • Ramiona,
  • Talia,
  • Biodra,
  • Brzuch,
  • Klatka piersiowa – szczególnie korzystne dla mężczyzn usunięcie ginekomastii,
  • Plecy,
  • Pośladki,
  • Okolica kolan,
  • Okolica kolan,
  • Okolica łonowa.
  Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

  Liposukcja laserowa Bydgoszcz – efekty zabiegu

  Lipoliza laserowa jest polecanym zabiegiem dla Pacjentów ze względu na swoje efekty pozabiegowe, charakteryzujące się trwałością i skutecznością. Warto wymienić tutaj:

  • Trwałą destrukcje komórek tłuszczowych,
  • Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
  • Zredukowanie wiszącej, luźnej skóry,
  • Zredukowanie cellulitu,
  • Szybkie tempo procesu rekonwalescencji,
  • Ryzyko powikłań bliskie zeru,
  • Powstanie jedynie niewielkich śladów po wprowadzeniu kaniul.

  Decydując się na zabieg lipolizy laserowej, Pacjent ma zagwarantowane widoczne efekty poprawy sylwetki obserwowalne z dnia na dzień. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta, a obwody poddawanych ingerencji obszarów ciała zmniejszają się. Warto dodać, że uzyskane efekty są trwałe, jeżeli u danego Pacjenta znów dojdzie do wzrostu masy ciała, to tłuszcz ulokuje się w innym miejscu, niż ten, gdzie wykonywany był zabieg. Na finalny rezultat należy jednak poczekać około dwóch miesięcy po ostatnim zabiegu, ponieważ wykształcają się one stopniowo, przy czym znane są przypadki osób, u których proces ten wydłużył się do sześciu miesięcy.

  Lipoliza laserowa Bydgoszcz – jak wygląda zabieg?

  Podczas zabiegu wykorzystywane są światłowody o wyjątkowo niewielkich rozmiarach średnic, dzięki czemu wyprowadza się je do tkanki Pacjenta za pomocą specjalnych kaniul o średnicy około 1 mm. W ten sposób lipolizę laserową zalicza się do zabiegów wyjątkowo mało inwazyjnych. Dodatkowo w celu zwiększenia komfortu Pacjenta zabieg wykonywany jest po podaniu znieczulenia miejscowego. Laser generuje ciepło podczas zabiegu, co umożliwia:

  • Sprawne zredukowanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej,
  • Uzyskanie poprawy w teksturze, elastyczności i sprężystości skóry.

  Podczas lipolizy laserowej wykorzystywany jest laser o dużej mocy, dzięki czemu rezultaty modelowania sylwetki widoczne są po krótkim czasie rekonwalescencji. Zmniejsza się także ryzyko wystąpienia efektów ubocznych, które charakterystyczne są dla liposukcji prowadzonej w tradycyjny sposób. Zwykle już tego samego dnia Pacjenci są w stanie normalnie funkcjonować, jednak dla optymalnego samopoczucia lepiej zapewnić sobie dwa dni wolnego od codziennych zajęć. Aby zwiększyć efektywność terapii laserem lekarze zalecają stosowanie odzieży uciskowej przez koło siedem dni od zabiegu. Dodatkowo włącza się kurację antybiotykami w celu uniknięcia ryzyka zakażenia drobnoustrojami, które powszechnie bytują na ludzkiej skórze. U poszczególnych Pacjentów konieczne może okazać się wykonywanie delikatnych masaży gojących się obszarów, a także wykonanie zabiegów endermologii po około dziesięciu dniach od zabiegu.

  Liposukcja laserowa przed i po – zalecenia

  Przede wszystkim podstawą jest tutaj odbycie konsultacji medycznej z lekarzem, który po analizie indywidualnego przypadku zakwalifikuje Pacjenta do zabiegu lub stwierdzi obecność przeciwwskazań. Jest to także moment, kiedy lekarz przedstawia danej osobie inne możliwości, dostosowując proces leczenia do jej potrzeb.

  Po zabiegu należy pamiętać, aby stosować kosmetyki z delikatnym składem, bez substancji drażniących, takich jak alkohol. Należy także zrezygnować z opalania oraz innych zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii.

  Liposukcja laserowa Bydgoszcz – dla kogo polecany jest zabieg?

  Zabieg lipolizy laserowej polecany jest osobom, które:

  • Wykazują ogólnie doby stan zdrowia, są dość aktywni fizycznie, a ich masa ciała jedynie w nieznacznym stopniu przekracza optymalną wagę,
  • Posiadają minimum jedno skupisko nadmiernej tkanki tłuszczowej, które jest oporne na działanie ćwiczeń fizycznych i zdrowiej diety, przez co nie zmniejsza swojej objętości,
  • Wykazują problemy z poszczególnymi, grubszymi partiami ciała i chcą poddać się ich zabiegowego usunięcia,
  • Nie mają wystarczająco dużo czasu na długi, pooperacyjny proces rekonwalescencji, który jest charakterystyczny dla bardziej inwazyjnych metod leczenia,
  • Chcą poprawić jędrność swojej skóry i zwalczyć cellulit,
  • Wykonały zabieg liposukcji klasycznej, przez co borykają się z efektem wiszącej i nierównej skóry.

  Lipoliza laserowa - przeciwskazania:

  • Ogólny, niezadowalający stan zdrowia,
  • Epilepsja,
  • Stwardnienie rozsiane,
  • Problemy z funkcjonowaniem nerek, wątroby, tarczycy i trzustki (w tym cukrzyca),
  • Zaburzenia krzepliwości krwi.

  Należy pamiętać, że powyższa lista jest ogólna, ale i umowna. Tym samym nie przekreśla jednoznacznie udziału w zabiegu. O kwalifikacji do niego zawsze decyduje lekarz na podstawie swojej wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia.

  Lipoliza laserowa Bydgoszcz – optymalna liczba zabiegów

  U większości Pacjentów aby osiągnąć oczekiwane efekty kliniczne jedna ingerencja laseroterapii wystarczy, jednak u niektórych może być konieczne wykonanie serii zabiegów, szczególnie wtedy, kiedy dana osoba oczekuje dalszej poprawy. W takim przypadku lekarz ustala ilość zabiegów uzupełniających, a także konkretne parametry urządzenia lasera.

  W jakich przypadkach stosuje się lipolizę laserową?

  Lipoliza laserowa nie jest metodą odchudzającą – to wyraźnie należy podkreślić. Jak wspomniano powyżej, jest to forma modelowania sylwetki, szczególnie u osób, które wykazują jedynie nieznaczną nadwagę. W przypadku osób z większym BMI dedykuje się im inne metody, takie jak klasyczna liposukcja, albo zmniejszanie żołądka. Tym samym lipoliza doskonale sprawdzi się w przypadku fragmentów ciała, które mimo stosowania zdrowej i zbilansowanej diety, a także umiarkowanej, ale regularnej aktywności fizycznej w dalszym ciągu wyglądają na nadmiernie obłożone tkanką tłuszczową....

  Zwykle jest to podbródek, brzuch, ramiona, uda i pośladki – wszystko zależne jest od indywidualnych uwarunkowań danej osoby. Innym przykładem wykorzystywania lipolizy laserowej jest zwiększenie elastyczności i jędrności skóry – przykładowo po wykonanej liposukcji skóra nie kurczy się, dając efekt wiszącej skóry. Można to zredukować właśnie za pomocą laseroterapii, podobnie jak cellulit. Wtedy wprowadza się także tzw. termolifting, który wzmaga jędrność, sprężystość i obkurcza skórę, wyrównując jej powierzchnię, dzięki czemu jest gładka i odmłodzona.

  Liposukcja laserowa czyli redukcja tkanki tłuszczowej to nie tylko zabieg natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Zdrowie mamy tylko jedno, warto zadbać o nie już dziś – nasz gabinet w korzystnej cenie pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów.

  Cennik

  Liposukcja laserowa Cena
  Liposukcja laserowa - brzuch 4500,00 zł
  Liposukcja laserowa - brzuch i talia 5500,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne (bryczesy) 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda wewnętrzne 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne i wewnętrzne 5000,00 zł
  Liposukcja laserowa - ramiona 3500,00 zł
  Liposukcja laserowa - talia (boczki) 3000,00 zł
  Liposukcja laserowa - podbródek 2000,00 zł
  Ginekomastia 4000,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Czy zabiegi lipolizy laserowej pomogą zwalczyć cellulit? +
  Zabiegi lipolizy laserowej stosowane są jako element terapii pomocnej w leczeniu cellulitu. Regularność zabiegów pozwala na pozbycie się cellulitu w znacznym stopniu.
  3. Czy zabiegi lipolizy laserowej mogą być wykonywane w miejscach niedostępnych tradycyjnej liposukcji? +
  Tak, mogą. Zwłaszcza zabiegi te polecane są w obszarach takich jak:
  • twarz,
  • szyja,
  • plecy,
  • kolana.
  W tych miejscach standardowa liposukcja laserowa może być wykonana jedynie w bardzo ograniczonym zakresie lub jest całkowicie niemożliwa.
  5. Lipoliza laserowa – dla kogo polecany jest zabieg? Jakie są wskazania do zabiegu? +
  Zabiegowi lipolizy laserowej mogą poddać się niemalże wszystkie chętne osoby, które nie są zadowolone ze swojego ciała, bądź tez naturalnych kształtów swojej twarzy. Lipoliza laserowa szczególnie polecana jest Pacjentom, u których problem nadmiaru tkanki tłuszczowej pojawia się wraz z wiekiem i obejmuje okolice twarzy oraz szyi. Laser, który wykorzystywany jest podczas zabiegu lipolizy, pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych przez Pacjenta miejsc, co pozwala nadać im pożądane proporcje przez co skóra zyskuje dużo większą sprężystość i elastyczność - tym samym przynosząc widoczny efekt jej odmłodzenia.
  7. Czy zabieg lipolizy jest bolesny? +
  Zabieg lipolizy laserowej jest mało inwazyjny i całkowicie bezbolesny. Jeśli Pacjent wykazuje się niską odpornością na ból zapobiegawczo stosowane jest znieczulenie miejscowe.
  9. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena liposukcji laserowej w Bydgoszczy to 5000zł.
  2. Czy miesiączka jest przeciwwskazaniem do zabiegu lipolizy laserowej? +
  Nie, miesiączka nie jest przeciwskazaniem. Niemniej jednak dla większego komfortu Pacjentki podczas planowania terminu zabiegu, jeżeli istnieje taka możliwość, najlepiej wybrać inny termin.
  4. W jakim odstępie czasowym można wykonać następny zabieg lipolizy? +
  Powinny minąć minimum 3 miesiące od zabiegu. Natomiast wszystko jest kwestią indywidualną zależną też od samopoczucia Pacjenta oraz tego jakie okolice zostają poddane zabiegowi.
  6. Jak należy przygotować się do zabiegu? +
  Przed zabiegiem lipolizy laserowej Pacjent powinien wykonać badanie krwi oraz moczu. S Zalecane jest także przyjmowanie na kilka dni przed Dodatkowo na 6 godzin przed poddaniem się lipolizie laserowej nie powinniśmy pić ani jeść.
  8. Jak długo trwa zabieg? +
  Zabieg lipolizy laserowej trwa ok. 45-60 minut.